Sposoby płatności

PŁATNE PRZY ODBIORZE - Zapłata za zamawiany towar następuje w momencie dostarczenia towaru. Jest to płatność gotówkowa przekazywana kurierowi/dostawcy przy odbiorze przesyłki. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie bankowym więc możemy rozpocząć proces przygotowania zamówienia do wysyłki.

PAYNOW - Internetowy system płatności udostępniający automatyczne płatności online z 327 banków w Polsce, kartami płatniczymi oraz przelewami tradycyjnymi. Wybierając sposób płatności za pośrednictwem serwisu PAYNOW zostaną Państwo przekierowani na stronę PAYNOW.pl a następnie konieczny będzie wybór banku z którego wykonają Państwo przelew. Po potwierdzeniu płatności i akceptacji przez firmę PAYNOW zaczynamy pakować dla Ciebie zamówione towary.

PAYPAL - w celu wykonania wpłaty konieczne jest posiadanie konta w systemie płatności PayPal. Aby wysłać pieniądze wystarczy Ci wyłącznie adres e-mail odbiorcy. Wykonana płatności pojawi się na naszym koncie z reguły w ciągu kilku minut. Tym samym możemy zgłosić zamówienie do realizacji i wysyłki a Państwo otrzymują zakupiony towar w krótkim czasie.

Nasz identyfikator e-mail do płatności PayPal: domer@domer.com.pl

PRZELEW-PRZEDPŁATA - po złożeniu zamówienia i wyborze formy płatności jako przelew przedpłata należy wykonać tradycyjny przelew bankowy na konto naszej firmy. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu Państwa wpłaty na naszym koncie bankowym. W zależności od banku najczęściej czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty wynosi 1 dzień roboczy od wykonania przelewu.

Dane do przelewu:

Domer – Sławomir Wypyszewski
ul. Warszawskie Przedmieście 16, 99-300 Kutno

Nazwa Banku: M-Bank
Numer konta: 34 1140 2004 0000 3502 7620 6618
Kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

ODROCZONY TERMIN PŁATNOŚCI - Opcja dostępna wyłącznie dla Klientów hurtowych, którzy na podstawie wieloletniej współpracy są naszymi zaufanymi partnerami w biznesie.